skip to Main Content

Yasemin hanım kilosunu hala koruyor ,sağlıklı ve çok mutlu..

Merhaba;

Ben yasemin Ü..27 yaşında evli her zaman kilolu olan bir bayanım.Bundan 6 ay evveline kadar tüm dünya özellikle Türk kadınlarının korkulu rüyası olan fazla kilolara sahip olan sade bir insandım.Yani tam 71.5 kilo idim.Ben de herkes gibi bu fazlalıklardan aşırı derecede utanıyor ve kendikendime stres,bunalım yapıyordum.Defalarca başladığım rejime, son anlarda önüme gelen frambuazlı bir pasta veya nar gibi kızarmış patates kızartmasına teslim olarak bir sonuç alamıyor hep bir sonraya erteliyordum.Bazen de aç,susuz günlerle kendime ceza verip sonunda güçsüz düşen vücudumla, yatakta son veriyordum bu düzensiz rejimlere.

Artık kendi kendimi, zayıflama denilen kavramın hiç olmadığını ve hayatımın diğer bölümlerini de yine böyle tombul bir kadın olarak geçirmek zorunda olduğum gerçeğine ciddi ciddi alıştırmıştım ta ki Sevinç hanımla tanışana dek.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelmiştim.O gün mesleğinde uzman olan Sevinç hanımla görüştüm.Gerekli olan tıbbi verilerin sonunda ideal kilomun 56 olduğunu ve en yakın sürede bu kiloya inmem gerektiğini öğrendim.Ben ve 56 kilo…içimden sessiz bir kahkaha attım.Denemek ne kaybettirir diye bir an düşündüm.

İlk günümde öyle şaşırmıştım ki!Sevinç hanımınbüyük bir titizlik ve inançla benimle ilgilenmesi,cesaretlendirmesi,haftalık yemek listelerimin akademik olması,o gün bana müthiş bir güven vermişti.”Evet Yasemin sen de artık 56 kiloya düşebilir ve her istediğini yakın bir zamanda giyebilirsin”demeye başlamıştım.

O günden sonra talimatları büyük bir titizlikle harfi harfine yerine getirdim.Kendimi ve diğer insanları kandırmadan gerekli olan herşeyi yaptım.

Şu anda o günden bu güne tam 6 ay geçti.Kendimin bile zor inandığı 56 kiloya değil 50 kiloya ulaştym.İnanın bu kadar güzel bir duygu hiç tatmadım.Hem diyetimi yapıyor,hem dozunda yiyor ve de sağlıklı yaşayıp,istediğim elbiselerin içine de rahatlıkla girebiliyorum.

Sizlere şunu söylemeliyim ki,bir insan bazı şeylere gerçekten inanıp, yapmak istediklerine de inanıp o işle ilgili ilmi ve kurallarına uygun olarak bilgi edinmiş şahıslara danışılarak yapyldığı  takdirde her istediğini gerçekleştirebilir.

Bunun için bu konuda önce kendinize sonra da Diyet Uzmanı Sevinç Hanıma güvenin.İnanınbir dahaki ay hayatınız çok farklı olacak.

Teşekkürler Sevinç Hanım.

Yasemin Ü.

Back To Top